Súťaž o pobyt v Dudinciach s portálom senior.sk

Portál senior.sk sa už viac rokov usiluje seniorom a všetkým, ktorým sú blízke myšlienky aktívneho starnutia a medzigeneračnej spolupráce, prinášať dôležité, praktické aj zaujímavé informácie. Je potešujúce, keď získava rastúcu popularitu a návštevnosť.

Vzhľadom na rastúci záujem o portál senior.sk pre Vás ako poďakovanie pripravili súťaž pre všetkých návštevníkov. Jedného z jej účastníkov vyžrebujú a získa peknú cenu, pobyt s dvomi prenocovaniami pre dve osoby s polpenziou a plným vstupom do saunového a relaxačného sveta hotela Hviezda v Dudinciach. Hotel a jeho služby portál bližšie predstavuje v rubrike Služby a produkty pre seniorov.

Zúčastniť sa na súťaži je pre každého veľmi jednoduché. Stačí sa najneskôr do 31. decembra 2023 prihlásiť k odberu noviniek portálu senior.sk a systém Vás automaticky zaradí do žrebovania. Žrebovanie prebehne v prvej polovici januára 2024 prostredníctvom náhodného výberu zaručeného počítačovým systémom.
Prevádzkovatelia portálu sa tešia na čo najpočetnejšiu účasť na súťaži a tiež návštevnosť portálu senior.sk a budú sa naďalej snažiť, aby bol stále príťažlivejší.

Zdieľanie:

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

Najnovšie články

Rýchly kontakt

Združenie kresťanských seniorov Slovenska
Šafárikovo námestie 77/4
811 02 Bratislava-Staré Mesto

IČO:  31745741
IBAN: SK30 3100 0000 0040 0097 2801
PrimaBanka

E-mail: peter.mach@petermach.sk

Dobrý deň,
ďakujem za Váš odkaz a prajem príjemný deň.

S pozdravom,
Peter Mach